Montáž dřevostaveb

CHATY, ALTÁNY, ZAHRADNÍ DOMKY, DĚTSKÉ DOMKY,
GARÁŽOVÁ STÁNÍ, SAUNY, BOUDY PRO PSY

Kompletní dodávka a montáž stavby na klíč. Jsme schopni Vám chatu objednat, přivézt k vám chatku dovést vlastní dopravou, postavit na připravenou betonovou desku nebo na samonosný rám osazený na zemní vruty. Chatku postavíme včetně požadavků zákazníka. Nabízíme: oplechování, okapové systémy, realizace nerezových komínů, pokládku střešních krytin, zateplení, ošetření ochranným nátěrem lazurou.

Samonosné rámy pod chaty vyrábíme sami. Samonosný rám se zemními vruty doporučujeme z toho důvodu, že jeho montáž je rychlejší a není nutné žádné kopání a betonování, což naše firma nezajišťuje. Zemní vruty díky výškové nastavitelnosti dokáží vyrovnat nerovnosti terénu. Pod chatou může proudit vzduch a chata zespodu nevlhne. Podmínkou pro takovouto montáž je stabilní prostředí prostupné minimálně do hloubky 60 cm.  

Chatu jsme schopni zateplit beze změny vizáže. Nabízíme zateplení podlah, stěn i stropů. Zateplení stěn a stropů se provádí minerální vatou, podlahy se zateplují pomocí polystyrenu. Při zateplování dodržujeme odborné technologické postupy za použití vhodných materiálů.  

Dřevostavby se zpravidla dodávají v přírodním stavu, což znamená, že dřevo není opatřeno žádnými nátěry ani impregnací. Impregnaci, lazurování a lakování jsme také schopni zajistit v rámci montáže.